Aylık Üretim Kapasitemiz: 60.000-80.000 parçadır.

Denim, non denim, dokuma, polyester gruplarında üretim yapan Efor Moda’nın İstanbul güneşlide bulunan 1500 m2 alanda üreticilerine hizmet veren Efor Moda‘nın Karabük ilinde kendi bünyesinde dikim fabrikası bulunmaktadır.

Modellerimiz alanında başarılı, modayı takip eden yeniliklere öncülük eden tasarımcılarımız
tarafından sizlerin beklentileri doğrultusunda tasarlanır. Global bir dünyaya hizmet veren bir
firma olmanın gururunu yaşarken sorumluluklarımızın bilinciyle şık, ihtiyaçları karşılayan ve
modaya yön veren tasarımlar yapmak ve bu tasarımları üretirken zevke, modaya uygun modeller çıkarmak önceliğimizdir..

Efor Moda olarak, üretim teknolojisinin ilk basamağı olan Modelhane de en yeni bilgisayar sistemleri ve uzman bir modelist kadrosu ile üretime doğru bir başlangıç yapılmaktadır. Üretilecek modelin şeklinden alınacak kalıba, kullanılacak malzemenin çekme oranından kumaşın göstereceği reaksiyona kadar her şey hesaplanarak araştırılmaktadır. Ön denemeler ve son onaylar alındıktan sonra model üretimin bir sonraki aşamasına aktarılır.

Firmamız kesim aşamasında da son teknolojiyi ve insan deneyimini devreye sokarak kumaşların kontrolünü yaparak kaliteleri gibi her kriteri dikkatle inceler. Kumaşlar otomatik serim makinesiyle serilir ve otomatik kesim makinesiyle (katır) kesilir. En yeni cihazlarla hassas ve akıllı bıçak teknolojileriyle kesilen parçalar üretimin her aşamasında minimum fireyle üretime girer ve hızlı otokontrol sayesinde üretimi etkileyecek durumlarda hızlı aksiyon alınır.

Efor Moda, üretimin en önemli aşamalardan biri olan dikim için Karabük ilinde en ince işçiliği bile minimum hata ile yapan makinelerle donatılmış, modern teknoloji ve uzman kadrosu ile en kaliteli üretimi gerçekleştiren bir dikim atölyesi kurmuştur. Karabük şubemiz de dikim kalitemizin en üst seviyede olması, sorunsuz ve zamanın da dikimin tamamlanması için yöneticilerimiz ve fason takipçilerimiz sürekli denetleme ile atölyeyi kontrol altında tutmaktadır.

Tüm üretim aşamaları tamamlanan ürünler yıkama, dikiş ve ölçü ara kontrollerinden geçirilerek ütü, paketleme ve dağıtım birimine gönderilir ve sevke hazır hale getirilir, ürünlerimiz dünyanın dört bir yanına sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaştırılır. Efor Moda ekibi olarak aldığı sorumluluğu yerine getirmenin ve tüm dünyanın ortak markası olmanın mutluluğunu yaşamaktayız..